Po 4. kole dne 15. 9. 2018 v nové sezóně 2018 – 2019: TJ Tatran K. P. – Viktoria Vestec B 0 : 5

20.09.2018 21:55

Po 4. kole dne 15. 9. 2018 v nové sezóně 2018 – 2019: TJ Tatran K. P. – Viktoria Vestec B 0 : 5

Do tohoto utkání jsme šli oslabeni o dalšího hráče, který se zranil v zaměstnání a má pracovní neschopnost. Je to současně čtvrtý hráč ze základního kádru, který nám vypadl ze sestavy hned na začátku soutěže, takže to v sestavě lepíme, jak se dá. Se soupeřem jsme drželi krok po celý první poločas. Ten jsme prohráli 0 : 1, když jsme dostali první branku hned na začátku zápasu, už ve 4. minutě. I z naší strany přišly nějaké šance, ale nic z nich nebylo. Další góly, které jsme dostali ve 48., 73., 76. a v 88. min. jen potvrdily to, jak nám hráči, kteří vypadli ze sestavy, chybí. Konečný výsledek byl 0 : 4 v náš neprospěch. I když jsme sehnali nějaké nové hráče, tak z mužstva vypadli další. V kádru je tudíž pořád díra, kterou se nám nedaří zalepit. K zápasu můžu říct jen to, že s těmito mužstvy, která hrají o přední místa v tabulce, je v současné době těžké něco uhrát. Nám nezbývá než čekat na to, že se budou jednotliví hráči vracet, a doufám, že se to odrazí i na výsledcích.  Věřím, že do příštího utkání se nám někdo uzdraví a vrátí se do sestavy. Příští mistrovský zápas hrajeme v neděli 23. 9. 2018 od 16, 30 hodin v Pikovicích s místními fotbalisty z SK Pikovice.