Po 1.kolo v sezóně 2018 - 2019 26.8.2018 Jesenice "B" - K. P. 4 : 0 (1 : 0)

29.08.2018 21:11

Po 1. kole v sezóně 2018 - 2019 26.8.2018 Jesenice "B" - K. P. 4 : 0 (1 : 0)

V sobotu dne 26. 8. 2018 jsme zajížděli k prvnímu mistrovskému utkání do Jesenice, kde jsme hráli poslední mistrovské utkání v minulé sezóně. Tady jsme se utkali od 17, 00 hodin opět s jejich „B“ mužstvem. Výsledek byl ale jiný. Nyní jsme prohráli 4 : 0. Zápas nebyl takový, jako to vypadá podle výsledku. My jsme do sestavy zařadili čtyři nové hráče, protože naše řady během letní přestávky opustili čtyři hráči, a to včetně brankaře. Někteří přestoupili do jiného klubu a někteří zanechali aktivní činnosti. A tak si hráči musejí na sebe vzájemně zvyknout a také se musejí sehrát. Soupeř měl výhodu v tom, že mají kádr stabilní včetně mladých hráčů. První branku jsme dostali ve 24. minutě. Tak skončil i první poločas. Další branky přišly v 52. a 54. minutě. To nás srazilo do kolen a čtvrtou branku nám domácí vstřelili v 87. minutě. Šance jsme si také vypracovali, ale bohužel do domácí sítě nám nepropadlo nic.

Příště, tj. v sobotu 1. 9. 2018, kdy se utkáme v dalším mistrovském zápase s mužstvem Slovan Hradištko, se musíme na domácím hřišti zlepšit, abychom před domácími diváky ukázali, že noví hráči, které se nám podařilo sehnat, nahradí ty, co odešli.