3. kolo sezóny 2019/20 - 8. 9. 2019 SK Pikovice –TATRAN Kamenný Přívoz - 3 : 1 - Branka: 1x Marcel Moravec

12.09.2019 20:49

3. kolo sezóny 2019/20 - 8. 9. 2019 SK Pikovice –TATRAN Kamenný Přívoz - 3 : 1 - Branka:30. min. Moravec

V minulém článku jsem avizoval, že v hodnocení dalšího zápasu se už budu věnovat více předvedené hře našeho mužstva než věcem okolo. Pozitivem v tomto utkání bylo už jen to, že jsme v sestavě měli už 15 hráčů. Do zápasu jsme vstoupili bez jakéhokoliv ostychu. Počet našich střel na branku domácích je důkazem toho, že jsme jim byli vyrovnaným soupeřem. Za první poločas jsme vystřelili 11 x. Hráli jsme opravdu dobře, ale branky bohužel stříleli domácí. První branku jsme dostali ve 22. minutě a druhou ve 24. minutě - 2 : 0 pro domácí. Do jejich branky zapadla až střela od Marcela Moravce ve 30. minutě, kterou jsme snížili na 2 : 1. Do prvního odchodu do kabin jsme ještě na branku domácích vyslali několik střel, ale ty zlikvidoval jejich brankař. Ve druhé půli jsme pokračovali v dobrém výkonu, ale postupně nám začaly ubývat síly a hra se přesunula jen mezi velká vápna obou mužstev. Domácím se v 78. minutě podařilo náhodnou střelou nám dát 3. branku a tím přetáhnout vítězství na svojí stranu. Tímto výsledkem skončilo celé utkání. Na našem mužstvu už bylo vidět zlepšení, tudíž by měly přijít i lepší výsledky.

Příští mistrovské utkání sehrajeme na domácím hřišti v Kamenném Přívoze. V sobotu 14. 9. 2019 od 17, hodin u nás přivítáme fotbalisty „B“ mužstva FC Jílové.