7. Kolo 17.10.2021 K. P. - Libeř 3 - 5 Branky: L. Šulek 1x, Jak. Jančí 1x,Mich. Brož 1x.

27.11.2021 03:54

Tady jsme nehráli špatně, ale než jsme se stačili rozkoukat, tak jsme v 8. min. prohrávali 0 :1.V 10. min. střelou z penalty vyrovnal L. Šulek.v 17. min. soupeř také kopal penaltu a z seujal vední na 1 :.2.Ve 24. min. navýšíl skóre na 1 :3. a ve 44. min.jsme dostali další sprchu na 1 : 4. V 57 min. se dostal keslovu M. Brož a parádní střelou snížíl na 4 : 2.Když běžela 83. minuta, tak se prodral až k bráně Jančí a snížil na rozdíl jsdiného gólu na 4 :3. V 91. minutě se dostal soueř k náhodné stele a nemilil se. Konec 3 : 5 jsme prohráli.

Zpracoval trenér: V. Charvát