Po 16. kole (3. jaro 2018) 7. 4. 2018 od 16, 30 K. P. – Viktoria Vestec „B“ 1 : 1 Branky: 1x M. Grössl.

22.04.2018 22:22

Po 16. kole (3. jaro 2018) 7. 4. 2018 od 16, 30 hodin Tatran K. P. – Viktoria Vestec „B“ 1 : 1Branky: 47. min. M. Grössl.

Ke třetímu mistrovskému utkání v jarní části sezony 2017 – 2018 nám los určil za soupeře, „B“ mužstvo Viktoria Vestec. Zápas se odehrál 7. 4. 2018 od 16, 30 hodin na našem domácím hřišti v Kamenném Přívoze. Před začátkem zápasu mužstvo Tatranu Kamenný Přívoz za účasti diváků poděkovalo svému trenérovi V. Charvátovi za jeho práci a za to, že si s nimi již 16 let krátí volné chvíle a k 70. tým narozeninám mu kapitán mužstva M. Doubrava předal dárek od mužstva - dres jeho oblíbeného klubu Slavia Praha s jeho jménem a číslem 70 na zádech. I když nás stále trápí neúplná sestava a na střídání máma jen dva hráče, tak odhodlání k tomu, že už musíme bodovat a vydat se ze všech sil, bylo veliké. Už od úvodního hvizdu rozhodčího jsme měli více ze hry a hosty jsme sevřeli do nepropustného valu.  I tak se nám prostřelit balón do jejich sítě nedařilo. Naopak první branka padla do naší sítě ve 44. minutě a hosté se ujali vedení 0 : 1. Do druhého poločasu jsme byli nuceni vystřídat našeho obránce a do hry přišel náš špílmachr M. Grössl. Ten ve 47. minutě vyrovnal na 1 : 1. Naše převaha trvala i ve druhém poločase. To jsme kopali 9 rohových kopů a 9 autů se házelo v blízkosti velkého vápna soupeře, ale dát další branku se nám nepodařilo. Naši střelci měli zvlhlý střelný prach, a proto do sítě hostů už nic nezapadlo. Hosté byli rádi, že tady nedostali příděl, protože jsme měli po celý zápas na vrch. S remízou jsme se rozešli po vzájemné dělbě bodů. Každý máme po 1 bodu.

Za dalším mistrovským zápasem jedeme v sobotu dne 14. 4. 2018 do Libře, kde se utkáme s domácími fotbalisty „B“ mužstva SK Meteor Libeř.