Po 15. kole (2. jaro) 1. 4. 2018 od 16, 30 hodin Tatran K. P. – Sparta Průhonice „B“ 5 : 1 Branka: 1X M. Brož.

22.04.2018 22:18

Po 15. kole (2. jaro 2018) 1. 4. 2018 od 16, 30 hodin Tatran K. P. – Spartak Průhonice „B“ 5 : 1 Branka: 3. min. M. Brož.

Ke druhému mistrovskému utkání jara 2018 jsme jeli za „B“ mužstvem Průhonic, nikoliv však do Průhonic, ale do Újezdu u Prahy na hřiště s umělým povrchem, kam bylo toto utkání přesunuto, protože hřiště v Průhonicích bylo pod vodou. I tady jsme šli do soupeře s velkou chutí a už ve 3. minutě jsme se ujali vedení brankou M. Brože 0 : 1. První poločas jsme se soupeřem drželi krok až do 33. Minuty, kdy domácí vyrovnali na 1 : 1. První poločas skončil 1 : 1. Během druhé půle jsme dostali ještě 4 góly. A to v 50., 57. ,65. a v 89. minutě. Bohužel jsme se úplně sesypali a tak jsme utrpěli takový debakl. Je pravda, že nás k tomuto utkání jelo málo, ale to není omluva. Musíme rychle na tento zápas zapomenout a myslet jen na ten další.

Ten sehrajeme na domácím hřišti v Kamenném Přívoze dne 7. 4. 2018 od 16, 30 hodin s „B“ mužstvem Viktoria Vestec.

Zpracoval trenér:  V. Charvát