Po 12. kole 9. 11. 2018 Jílloviště B - K. P. 14 : 1 (7 : 0) Branky: 1x T. Dalibába.

13.11.2018 20:07

Po 12. kole 9. 11. 2018 Jílloviště B -  K. P. 14 : 1 (7 : 0) Branky: 76. min. T. Dalibába.

K tomuto utkání se nebudu moc vyjadřovat, protože zápas v Jílovišti by vzal chuť všem, co fotbal hrají pro radost a pro partu. Dostali jsme 14 gólů od mužstva, ve kterém nastoupili čtyři hráči z “A“ mužstva, které hraje nejvyšší krajskou soutěž a ještě to doplnili dva bývalí reprezentanti. Taková byla půlka jejich mančaftu. Myslím, že vítězství nad týmem z druhé nejnižší soutěže, fakt, že si na nás udělali skóre, je snad ani nemůže hřát u srdce. Snad si ani neuvědomují, že klukům, kteří museli odejít z práce dřív, aby stihli být včas na hřišti, vzali chuť do fotbalu. Naši kluci se zpočátku snažili a do 15. minuty měli i dvě šance. Pak je ale domácí přehráli na celé čáře. Když za „B“ mužstvo hraje půlka „A“ mužstva, je to jasné. Nenaříkám, ani si nestěžuji, jen poukazuji na to, co se ve fotbale na naší úrovni děje.  Když ale ani pánům konšelům ve vedení fotbalu nejsou takové výsledky podezřelé, nemůžeme se divit tomu, co se děje v nejvyšších patrech fotbalu. A není moci, která by to změnila.

Příští, a to poslední mistrovské utkání sehrajeme v sobotu dne 17. 11. 2018 od 13, 30 hodin s mužstvem Slavoj Davle. Po utkání zůstaneme na hřišti a ve velké klubovně při malém občerstvení zhodnotíme uplynulou podzimní část sezóny. Řekneme si, co nás bude čekat během zimní přestávky, a na závěr se rozloučíme s podzimem 2018.