Posezení po skončení podzimní části sezóny 2017 - 2018 18. 11. 2017

19.11.2017 21:46

Posezení po skončení podzimní části 2017 – 2018 18. 11. 2017

Poslední mistrovské utkání jsme sehráli 18.11 2017 na domácím hřišti v Kamenném Přívoze s „B“ mužstvem SK Slavia Jesenice. Výsledek byl, že po dobrém výkonu jsme s nimi hráli nerozhodně 2 : 2. Góly za nás dali: ve 43 minutě hlavou M. Brož a v 89. minutě proměnil penaltu jeho bratr a náš brankař Tomáš Brož.

Po skončení tohoto zápasu jsme zůstali celé mužstvo a my vedení (já trenér V. Charvát, kapitán mužstva Martin Doubrava, předseda TJ a člen mužstva Franta Novotný st. a Jarda Linhart) spolu s Prokopem Maškem, Blankou Maškovou (pokladní) na hřišti a v naší klubovně jsme zhodnotili uplynulou podzimní část sezóny. Rozebrali jsme věci, které nás trápili. Řekli jsme si, co jsme dělali špatně, co nás čeká v zimní přestávce a kdy se opět sejdeme a začneme se zimní přípravou. V přátelské debatě jsme vydrželi až do doby než jsme se odebrali domů za svými nejbližšími.