NOVÝ ROČNÍK VE III. Třídě - 2. mistr.ut. 2017 - 2018 / 2.9.2017 Kam. Přívoz - Průhonice "B"1 : 2 Branky: 1x K. Slepička.

05.09.2017 23:01

NOVÝ ROČNÍK VE III. Třídě - 2. mistr.ut. 2017 - 2018 / 9. 2. 2017  Kam. Přívoz – Průhonice „B“ 1 : 2 Branka: 21. min. K. Slepička

Můj komentář ke 2. mistrovskému utkání v nové sezóně 2017 – 2018 odehranému dne 2. 9. 2017 od 17, 00 hodin v Kamenném Přívoze s „B“ mužstvem Spartak Průhonice.

Ještě před začátkem tohoto utkání jsme museli řešit dvě změny v již připravené sestavě. Jeden hráč měl žaludeční problémy a druhý musel nutně do zaměstnání. Hráči, kteří nastoupili na uvolněná místa, se chopili příležitosti a podali dobrý výkon. Hosté, kteří v uplynulém ročníku postoupili ze IV. třídy, přijeli s chutí ukázat, že si postup zasloužili. Přišli s taktikou tvrdého napadání až na hranici regulérnosti. Tento styl nezaskočil jen rozhodčího, ale i nás. Než jsme se stačili rozkoukat, tak jsme v 9. minutě dostali od hostů první branku a rázem jsme prohrávali 0 : 1.  Postupně jsme s průhonickými vyrovnali hru, začínali jsme mít i více ze hry a vyrovnávací branka vysela na vlásku. Ve 21. minutě vyrovnal K. Slepička, když dorazil střelu T. Dalibábi 1 : 1. Tento stav vydržel, až do prvního odchodu do kabin. Druhý poločas byl ve tejném stylu prvního. Hosté se ještě více uchýlili k simulování a ke zdržování hry. Utkání bylo plné hádání a osobních soubojů. Plynulost hry se vytratila. Rozhodčí netrestal osočování od hostů a tím se fotbal posunul do ústraní a byl plný nepřesností a skrumáží. Po jedné takové jsme dostali v 75. minutě branku na 1 : 2. Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě několik šancí, ale gól z nich už nepadl a hosté si od nás odvezli tři body za výhru.

K zápasu mohu říct je tolik, že to co vídáme v posledních televizních fotbalových přenosech, se některá mužstva učí dokonale, ale k neprospěchu našeho fotbalu.